تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیگی مطرح کرد:

مردمی كه فرهنگ اهل بيت دارد روا نیست سند ٢٠٣٠ امضا كند / وقتی به تخلف شورای شهر تبریز ورود كردم عده ای گفتند زياد مطرح نكن

بیگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در سخنرانی در تبریز گفت: وقتی به تخلف شورای شهر تبریز ورود كردم عده ای گفتند زياد مطرح نكن؛ برای تبريز بد هست ولی من تسليم نشدم و گفتم با دزدي برخورد بايد كرد و آبرويش را هم برد تا كسی جرات نكند تخلف كند.

مردمی كه فرهنگ اهل بيت دارد روا نیست  سند ٢٠٣٠  امضا كند / وقتی به تخلف شورای شهر تبریز ورود كردم عده ای گفتند زياد مطرح نكن

به گزارش ائل  به نقل از کانال تلگرامی احمد عليرضا بيگی، این نماینده مجلس در هيات ائمه هدي منطقه استاد جعفری تبریز با بیان اینکه دين و مذهب همه چيز ماست؛ گفت: اگر دين را ازدست دهيم امنيت هم از بين مي رود.

وی افزود: اعتقاد به مكتب عاشورا كه همانا عكس العمل مادر شهيد در برابر تسليت ديگران می گويد كه چه چيز فرزند من بيشتر از علی اكبر(ع) بيشتر بود كه به من تسليت مي گوييد، ضامن امنيت جامعه هست.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تاکید بر اینکه ولايت فقيه ركن اصلي و حافظ جمهوريت و اسلاميت نظام است؛ تصریح کرد: رهبر انقلاب همانطوری كه سال ٨٨ در برابر خواست نا بحق يك عده ايستاد و از راي اكثريت دفاع كردند و همانطور هم سال ٩٢ هم با اينكه يك تفكر با اكثريت شكننده ٥٠/٠٧ درصد پيروز شد از آن راي و تفكر هم حمايت كردند چون به رای مردم ارزش قائلند.

وی ادامه داد: رهبری مانند پدری دلسوز كه فرزند خود را نصيحت می كنند؛ تمام دولت ها را نصيحت می كنند و دولت را هم در موضوع برجام نصيحت کردند ولی دولت مانند همان فرزندی كه تصميم گرفته و حاضر نيست از مسيرش برگردد و چه بسا رهبری نبود دولت بيش از الان در فضاحت برجام گرفتار مي شد.

بیگی تصریح کرد: مردمی كه فرهنگ اهل بيت دارد و در زمان مشكل به استان اهل بيت رفته در شان او نيست دولت برود و سند ٢٠٣٠ كه هدفش مقابله با دين هست امضا كند، و اينجا هم ولايت فقيه با دفاع از اسلاميت نظام مانع از ادامه اين روند شوند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه امروز اگر جمهوری اسلامي ايران صاحب اين قدرت و نفوذ شده كه از صنعا تا بيروت و از دمشق تا بغداد را در رصد خود دارد هزينه هاي زيادي داده؛ تاکید کرد:  روزي ما با ١٥ سال سن با اسلحه های اسقاطی در كوه و دشت از كيان نظام و مشور دفاع می كرديم روا نيست امروز اين قدرت و نفوذ را ناديده بگيرند و دست به دامن غرب شوند.

وی اذعان داشت: انتخابات همان احوالات قيامت است؛ همان گونه كه در روز قيامت اعضا و جوارح بدن يكی يكی شهادت به اعمال انسان می دهند؛ در انتخابات هم وقتي خود را در معرض راي مردم قرار مي دهند؛ عملكرد و كارنامه انسان نزد مردم شهادت می دهد.

بیگی ادامه داد: در موضوع تخلف شورای شهر وقتی بنده به تخلف برخی اعضا ورود كرده و برخورد كردم؛ عده ای می گفتند زياد مطرح نكن؛ برای تبريز بد هست ولی من تسليم نشدم و گفتم با دزدي برخورد بايد كرد و آبرويش را هم برد تا كسی جرات نكند تخلف كند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/QfJa5j
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***