تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

لطیفی بعد از انداختن رای خود در صندوق:

مردم بار دیگر به یاوه گویان پاسخ دندان شکن دادند / پوشش اخبار انتخابات در بیش از ۶۰ نقطه آذربایجان شرقی

لطیفی، مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی بعد از انداختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اینکه پوشش اخبار انتخابات در بیش از ۶۰ نقطه آذربایجان شرقی انجام می گیرد؛ گفت: مردم با شرکت در انتخابات بار دیگر به یاوه گویان پاسخ دندان شکن دادند.

مردم بار دیگر به یاوه گویان پاسخ دندان شکن دادند / پوشش اخبار انتخابات در بیش از ۶۰ نقطه آذربایجان شرقی

به گزارش ائل ، سید محسن لطیفی بعد از انداختن رای خود در صندوق در مسجد نور یاغچیان تبریز در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از حضور گسترده مردم در انتخابات، گفت: مردم با مشارکت خود در انتخابات نشان می دهند که پشتیبان نظام و ولایت هستند.

وی افزود: حضور باشکوه مردم در انتخابات پشتوانه ای برای مسوولین کشور است تا بهتر بتوانند برای مردم خدمت کنند.

مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم با لیبک به فرمان رهبری برای حضور در رای گیری عشق و ارادت خود را به نظام و رهبری نشان می دهند؛ تصریح کرد: مردم با حضور خود در انتخابات بار دیگر به یاوه گویان پاسخ دندان شکن دادند.

وی با اشاره به اقدامات رسانه ملی در آذربایجان شرقی برای پوشش اخبار انتخابات، گفت: صدا و سیما با برنامه های خود در تلاش برای حضور حداکثری مردم در این رویداد تاریخی و جشن انقلاب بود و مردم نیز به فرزندان خود در رسانه ملی اعتماد کرده و حضور باشکوهی دارند.

لطیفی با بیان اینکه در بیش از 60 نقطه آذربایجان شرقی این رویداد مهم انقلاب اسلامی به تصویر کشیده می شود؛ تصریح کرد: برای اولین بار از تمام صندوق های استان حتی در دورترین نقاط و در صورت وجود امکانات اینترنت، ارتباط زنده تصویری برقرار می شود.

مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی تاکید کرد: ملت ایران با حضور خود در انتخابات نشان دادند که هیچ وقت دست از آرمان خود برنداشته اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/ndXCsQ
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***