تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال:

سیاه‌جامگان-تراکتور؛ بردی که می‌تواند برای تیم‌های تبریزی خوب باشد/ باز هم مشهد و تراکتور!

تیم های فوتبال سیاه‌جامگان مشهد و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور به مصاف هم می روند.

سیاه‌جامگان-تراکتور؛ بردی که می‌تواند برای تیم‌های تبریزی خوب باشد/ باز هم مشهد و تراکتور!

به گزارش خبرنگار ائل، تیم های سیاه جامگان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در ورزشگاه ثامن مشهد روز جمعه 29 بهمن راس ساعت 14:30 به دیدار هم می روند.

تراکتورسازی هم اکنون با 41 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی جای دارد، تراکتورسازان در صورت پیروزی مقابل سیاه جامگان می توانند به فاصله سه امتیازی صدر جدول برسند و البته شکست یا تساوی این تیم می تواند به منزله از مف رفتن شانس قهرمانی و نزدیک شدن تیم های پایین دستی باشد.

سیاه جامگان هم اکنون با 17 امتیاز در رده پانزدهم جای دارد، آن ها می توانند با شکست تراکتور تا دو پله در جدول ترقی کنند و همین طور اگر شکست یا تساوی نصیبشان شود در همین جایگاه باقی می مانند.

تراکتورسازی با زدن 32 گل به همراه استقلال بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و تیم سیاه جامگان با زدن تنها 14 گل، ضعیف ترین خط حمله را دارد.

فصل گذشته سیاه جامگان در مشهد تراکتور را برد و شانس این تیم را برای رسیدن به قهرمانی را از بین برد، حالا بازهم مشهد و بازهم تراکتور، ولی این بار به جای فرهاد کاظمی خداداد عزیزی هدایت سیاه پوشان را عهده دارد.

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه 3-0 به سود تراکتورسازی تمام شد، در آن دیدار هم کاظمی هدایت سیاه جامگان را بر عهده داشت، این دو تیم در تاریخ لیگ برتر سه بار به مصاف هم رفته اند که یک برد، یک مساوی و یک باخت حاصل شده است.

البته با توجه به وضعیت جدول لیگ برتر شکست سیاه جامگان و پیروزی تیم ماشین سازی مقابل تیم نفت تهران، رقم خوردن این نتایج می تواند برای تیم های تبریزی خیلی مثمرثمر و خوب باشد.

محسن بنگر، هاشم بیک زاده، امید عالیشاه و احمد نوراللهی مهم ترین غایبان تراکتور هستند، میلاد میداوودی سابق کار با قلعه نویی را در تیم استقلال دارد.

سیاه جامگان در هفت هفته اخیر هیچ بردی به دست نیاورده است، تنها برد آن ها با خداداد به بازی با دیگر تیم تبریزی یعنی ماشین سازی برمی گردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***