تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

دستگیری کلاهبردار ۱۷۰ میلیارد ریالی در سراب

فرمانده انتظامی شهرستان سراب از دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای با ۱۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از کارخانه‌های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

دستگیری کلاهبردار ۱۷۰ میلیارد ریالی در سراب

به گزارش ائل به نقل پایگاه اطلاع رسانی پلیس، توحید فارسی اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر اینکه فردی با استفاده از چک های بلامحل، از تعدادی کارخانه های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان‌های استان تهران،کلاهبرداری کرده و به شهرستان سراب متواری شده است، شناسایی و دستگیری وی در دستورکار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم با معرفی خود به عنوان تاجر از کارخانه‌ها و کسبه بازار، اخاذی می‌کرد، افزود: مأموران با انجام یک سری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای متهم و دستگیری وی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به تعداد 30 شاکی در این پرونده خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده به 170 میلیارد ریال کلاهبرداری، از کارخانه‌های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان‌های استان تهران از جمله شهرستان‌های ملارد و شهریار اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب با تشکر از اعتماد و همکاری کسبه و بازاریان گفت: با عنایت به فرهنگ بومی منطقه و وجود اعتماد زیاد به همدیگر، متأسفانه برخی افراد سودجو و کلاهبردار از این وضعیت سوء استفاده کرده و اقدام به سرقت و کلاهبرداری می‌کنند از این رو شایسته است شهروندان به‌ویژه کسبه و بازاریان ضمن رعایت جوانب احتیاط در این موارد هرگونه مورد سوء را در اسرع وقت به پلیس 110 اعلام کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***