تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیگی در گفتگو با ائل:

استیضاح وزیر راه و شهرسازی؛ شاید وقتی دیگر/ مجلس هفته آینده تعطیل است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به برگزاری مراسم تشییع و تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی و اعلام تعطیل رسمی از سوی هیئت دولت، جلسه استیضاح در کمیسیون عمران مجلس بر اساس قرار قبلی برگزار نشد.

استیضاح وزیر راه و شهرسازی؛ شاید وقتی دیگر/ مجلس هفته آینده تعطیل است

احمدعلیرضا بیگی در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به لغو جلسه دیروز بررسی طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس، اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم تشییع و تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی و اعلام تعطیل رسمی از سوی هیئت دولت، جلسه استیضاح در کمیسیون عمران مجلس بر اساس قرار قبلی برگزار نشد.

وی ادامه داد: بر همین اساس منتظر اعلام کمیسیون عمران مجلس برای برگزاری این جلسه در روزها و یا هفته های آینده باید بمانیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز و فردا و یا حتی روز جمعه، مجلس جلسات تمام وقت خود را برای پایان بررسی برنامه ششم توسعه خواهد گذاشت و هفته آینده نیز، مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه خود، تعطیل خواهد بود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه پیگیری استیضاح وزیر راه و شهرسازی به قوت خود باقی خواهد بود، اعلام کرد: نباید اجازه داد خون قربانیان حادثه قطار تبریز- مشهد پایمال شود و پیگیری این استیضاح یک مطالبه عمومی می باشد که تلاش خواهیم کرد به ثمر بنشیند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***