تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فرصتی دیگر برای تراکتورسازی؛

تراکتورسازی به دنبال بمب خبری در نقل و انتقالات

تاج نائب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که زمان نقل و انتقالات لیگ برتر قطعا تمدید شده و تیم ها می توانند تا روز دوشنبه آینده نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنند.

تراکتورسازی به دنبال بمب خبری در نقل و انتقالات

به گزارش ائل پرس، امروزتاج نائب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که زمان نقل و انتقالات لیگ برتر قطعا تمدید شده و تیم ها می توانند تا روز دوشنبه آینده نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنند.

حال با تمدید این مهلت،  باید دید آیا تراکتور که تاکنون در جذب مهره های مورد نظر خود توفیق چندانی نداشته است از فرصت بدست آمده حداکثر استفاده برای تکمیل تیم خود خواهد کرد؟

در روزهای اخیر اخباری مبنی بر  تلاش  تراکتورسازی برای جذب بازیکنانی مثل سید جلال حسینی و آندرانیک تیموریان مطرح بود اما  این بازیکنان با باشگاه های الاهلی قطر و استقلال قرارداد خود را ثبت کردند تا کور سوی امیدی هم که هوادارن برای جذب بازیکنان شاخص و تاثیر گذار داشتند تبدیل به یاس شود.

البته ناگفته نماند که چند روز پیش خبر پیوستن مدافع ملی پوش تیم ملی، احمد آل نعمه کمی از نگرانی های هواداران کاست.

خبر خوشحال کننده دیگر اینکه، ادر لوسیانو ادینهو بازیکن برزیلی تیم مس کرمان با مسئولان باشگاه تراکتورسازی به توافق رسیده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تا چند روز آینده قرارداد خود را با این تیم ثبت می کند.

این بازیکن 32 ساله عملکرد خوبی در تیم مس کرمان از خود به نمایش گذاشت و حتی جزو بازیکنان مد نظرامیر قلعه نوعی برای حضور در استقلال به شمار می آمد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***